معرفی استودیو فکر مثبت

معرفی استودیو فکر مثبت

آغاز کار طراحی گرافیک

قبل از راه اندازی استودیو فکر مثبت در حال کار به صورت آزاد بودم، این بار در مکس موشن داستان تاسیس استودیو فکر مثبت توسط ایمان امین الشریعه را در ادامه بخوانید. از زمان ورود به دانشگاه همزمان با درس، مشغول به کار در زمینه طراحی گرافیک شدم. در ابتدای کار به صورت فریلنسر (Freelancer) کار ها را انجام می دادم و هرچه آموزش می دیدم، سطح کاری ام به مراتب بالاتر می رفت.

سال 85 تا 86 در دو مرکز تبلیغات واقع در مشهد مشغول به کار شدم و شروع جدی تری در زمینه گرافیک آغاز کردم. از مشتریان به نام این دو مرکز می توان به گلچکان زمانی، تاکسا، تاسیسات ساختمانی ورگا و مجتمع های تجاری کیان 1 و2 نام برد.

در سال 87 با توجه به تغیر مقطع تحصیلی  و قبولی در دانشگاه شهر دیگری، فعالیت در مشهد را رها و در بجنورد در مرکز تبلیغات کارم را ادامه دادم. مشتریان ما در آن سال ها به واسطه در اختیار داشتن رسانه های محیطی مناسب برندهای بزرگی از قبیل تک ماکارون، بانک صادرات، موسسات مالی و همچنین بهترین برند ها و بانگاه های اقتصادی محلی بودند.

شروع راه اندازی استودیو فکر مثبت

از سال 90 ایده راه اندازی استودیو فکر مثبت به ذهنم رسید که سریعا اقدام به پرورش این ایده و تاسیس این مرکز کردم، از ابتدای شروع به کار در استودیو فکر مثبت سعی بر انجام طراحی های بی نقص و حرفه ای داشتیم. نکته قابل توجه در تمامی کارهای انجام شده در استودیو فکر مثبت این است که تمام مشتریان تا به امروز همکاری مداوم  و همراه با رضایت کامل با مجموعه فکر مثبت داشته اند.

گسترش استودیو فکر مثبت

در سال 93 با توجه به بیشتر شدن فعالیت در حوزه طراحی گرافیک و تبلیغات استودیو شخصی فکر مثبت را گسترش دادم و مجوزهای لازم برای کانون آگهی و تبلیغات را گرفتم و در حوزه های مختلفی فعالیت کردم.

با توجه به مجوز ها و حوزه فعالیت جدید کاری ام، توان عقد قراردادهای رسانه های محیطی را در خود دیدم و صاحب رسانه های مختلف محیطی شدم.

در تمام این سال ها مشتریان عزیزی همچون اداره کل میراث فرهنگی، بنیاد شهید، استانداری، شهرداری، آموزش و پرورش، دانشگاه های عملی و کاربردی، پیام نور، صاحبان برند های مشهوری همچون اکبر جوجه، رستوران امیر خانلو و پسران، پیوند رایانه، شیرینی فروشی گرندی و دیگر برند ها همکاری نزدیک و صمیمانه ای داشته ایم.

در استودیو فکر مثبت چه کرده ایم

در تمام این سال ها توانسته ایم بیش از 200 مورد لوگو، 100 عنوان پوستر در حوزه های فرهنگی و تجاری، 100 ها مورد طراحی کاتالوگ و بروشور، 100 ها مورد طراحی برای رسانه های محیطی همچون بیلبورد، لایت باکس، بدنه اتوبوس، عرضه پل، استرابورد، ده ها مورد بسته بندی، 100 ها مورد کتاب و بولتن جشنواره و 10 ها مورد هویت بصری انجام داده ایم.

مشاوره و راهنمایی در شروع کار

متاسفانه این روزها کمتر دفتر تبلیغاتی دیده می شود که خدمات مشاوره ای به مشتریان خود ارائه دهند. از آن جایی که مشاوره بخش مهمی از کار تبلیغات است و مشاوره اولین قدم در طراحی هر کار گرافیکی است. استودیو فکر مثبت مشاوره رایگان برای تمام مشتریان خود ارائه می دهد. استودیو فکر مثبت خوشبختانه توانسته است این حلقه مفقودی را به طور جدی در کنار دیگر خدمات خود انجام دهد و تلاش خود را برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان انجام می دهد.

نمونه کار های استدیو فکر مثبت

تیم ما

استدیو فکر مثبت
آواتار اعضا

ایمان امین الشریعه

مدیریت استدیو فکر مثبت
آواتار اعضا

مجتبی ملاکی

طراح و گرافیست
آواتار اعضا

امین دلخوش

طراح و گرافیست

فاطمه فولادکار

نویسنده از: ۱۳۹۸-۰۵-۲۰

دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر.
همواره در تلاش برای یادگیری و رشد و توسعه فردی ?

دیدگاه خود را بنویسید